Pedikérske stroje a prístroje

Na trhu je momentálne viac typov prístrojov. Najideálnejší pre prácu a klientovu ochranu, je prístroj s odsávaním.
Veľmi dôležitý pre profesionálneho pedikéra je výber prístroja: jeho kvalita, funkcie a hlavne spoľahlivosť.

Tie kvalitné bývajú spravidla drahšie, ale aj tu platí, že za kvalitu sa oplatí priplatiť.

 

Otáčky sú ideálne s plynulou reguláciou do najvyšších otáčok s ich možnosťou individuálneho nastavenia do pamäte prístroja podľa druhu práve vykonávaného úkonu. Do pamäte sa dá uložiť aj intenzita odsávania. Dôležitou súčasťou ošetrenia je aj správny výber rotačných fréz podľa ich tvaru a kvality. Frézky sú medicínske, používané častokrát aj v dentológii. Naša spoločnosť Schumann & Berthold spol. s r.o. je na Slovensku výhradným obchodným zastupcom renomovanej nemeckej spoločnosti IONTO Health and Beauty GmbH, ktorá je dlhé roky v tomto obore zárukou tradičnej nemeckej kvality všetkých svojich produktov.

Preto vrelo odporúčame pedikérom a pedikérskym salónom ošetrenie vykonávať s prístrojom SUDA z rady SPRINT, ktorý spĺňa tie najnáročnejšie kritériá a patrí k tomu najlepšiemu čo momentálne trh ponúka. Všetky profesionálne prípravky spojené s ďalším ošetrením ako krémy, gely, púdre sú len v najvyššej kvalite. Našim budúcim klientom poskytujeme na rozdiel od iných firiem podnikajúcich v tomto obore jedinečnú a v tomto smere výnimočnú možnosť vyskúšania si prístroja priamo na našej prevádzke aj so základným školením a praktickými radami.

Keďže prevádzkujeme aj pedikérsky salón je poradenstvo a starostlivosť o budúcich majiteľov našich zariadení a prístrojov s radami „človeka priamo od fachu“ v porovnaní s predajom od klasických predajcov prakticky neporovnateľná. Po zakúpení prístroja je počas pravidelného servisu zapožičanie náhradného stroja po dobu servisu samozrejmé. Naši zákazníci pedikéri-rky všetky tieto naše výhody a prednosti už neraz ocenili a sú radi, že môžu pracovať stále bez nútene prestávky s možnosťou kedykoľvek požiadať aj o odbornú radu, či pomoc.

Práve pre vysokú profesionalitu, odbornú radu, poradenstvo a kolegiálny prístup sa k nám naši zákazníci radi vracajú a odporúčajú nás ďalej, čo nás nesmierne teší, ale samozrejme aj zaväzuje. Veľa pedikérok však v súčasnej ťažkej ekonomickej situácii chce ušetriť a tak používajú prístroje – bez odsávania, hlučné , so slabými otáčkami, zastaralé, alebo dokonca prístroje a frézy, ktoré vôbec nie sú určené na pedikúru. Priateľská rada pre pedikérky znie: Nešetrite, ale radšej našetrite – ponúkajte len kvalitu s čistím svedomím. Vaše dobré meno a Vaša skvelá práca bude Vašou odmenou, koľkokrát síce až po dlhšom období ale primerane ohodnotenou.

Výber nami odporúčaných produktov z našej ponuky Suda Care:

  • krémy na hyperkeratózu s obsahom Urey, pre potivé nohy s Aloe vera
  • pre diabetikov, mykotické nechty a chodidlá výrobky rady ProntoMan od fy Prontomed GmbH


Naša spoločnosť Schumann & Berthold spol. s r.o. je nielen garantom vysokej kvality ponúkaných produktov, ale aj pomocníkom pre všetkých ktorí hľadajú viac ako len bežný obchodný kontakt...

Pedikérske stroje a prístroje nájdete a pohodlne si objednáte v našom e-shope.