Naša spoločnosť Schumann & Berthold s.r.o
je na Slovensku výhradným obchodným zástupcom renomovanej nemeckej spoločnosti IONTO Health and Beauty GmbH( produkty IONTO, SUDA Care ) a spoločnosti ProntoMed GmbH ( produkty rady ProntoMan,ProntoMed... ), ktoré sú v tomto obore zárukou tradičnej nemeckej kvality a spoľahlivosti všetkých svojich produktov.

ProntoMan®

Produkty ProntoMan® sú vďaka dermatologicky nazávadným obsahovým látkam obzvlášť dobre znášané citlivou pokožkou a alergikmi.
Napriek svojej jemnej receptúre odstraňuje ProntoMan® spoľahlivo a bezbolestne zárodky chorôb a infekcií bez toho, aby pri to vysušoval pokožku.
Práve pri poškodenej pokožke nespôsobuje ProntoMan® žiadne pálenie a podporuje jej zahojenie. Identické receptúry sú štandardné pri ošetrovaní chronických rán a popálenín na klinike.
ProntoMan® reguluje a stabilizuje pokožku, ktorá je namáhaná obuvou a odevom (napr. kompresné pančuchy) a zabraňuje jej vysychaniu.
Pomocou produktov ProntoMan® sa aj vy chránite pred zárodkami nožných a nechtových plesní, obzvlášť po návštevách bazénov a sauny.

Prejsť do e-shopu

ProntoMed®

Pripravujeme...

Produkty ProntoMed® si môžete zakúpiť cez náš E-SHOP.

Kliknite pre viac info

ProntoLind®

Pripravujeme...

Produkty ProntoLind® si môžete zakúpiť cez náš E-SHOP.

Kliknite pre viac info

B/S Spange®

B/S Spange špona ( B/S špona ) je osvedčená terapia pre šetrné ošetrenie zarastených nechtov pomocou nalepenia plastovej špony, ktorú vynaliezol v roku 1987 Bernd Stolz.Vďaka výbornej technológii a stálemu vedeckému vývoju B/S Spange špony sú dlhé roky lídrom a absolútnou špičkou na trhu.

Prejsť do e-shopu.