Süda® care

Založené v roku 1924. Profesionálna značka z Nemecka : symbol tradície a výnimočnosti. Sortiment určený pre ozajstných profesionálov, ale vďaka skvelým výsledkom a rastúcim požiadavkám klientov rozšírený aj na predaj pre koncového zákazníka hľadajúceho skutočnú kvalitu.

Stroje, prístroje,zariadenia na vybavenie salónov – spoľahlivosť,história, výskum, vývoj a originalita to je garant skutočnej kvality. Krémy najlepšej kvality vytvorené z prírodných surovín s dobrou aplikáciou aj pre rizikové skupiny- alergikov, diabetikov, deti, tehotné ženy....Atestované v prestížnych skúšobniach s výsledkami „veľmi dobré“. Najširší sortiment na trhu.

 

ProntoMan®

Produkty ProntoMan® sú vďaka dermatologicky nazávadným obsahovým látkam obzvlášť dobre znášané citlivou pokožkou a alergikmi.
Napriek svojej jemnej receptúre odstraňuje ProntoMan® spoľahlivo a bezbolestne zárodky chorôb a infekcií bez toho, aby pri to vysušoval pokožku.
Práve pri poškodenej pokožke nespôsobuje ProntoMan® žiadne pálenie a podporuje jej zahojenie. Identické receptúry sú štandardné pri ošetrovaní chronických rán a popálenín na klinike.
ProntoMan® reguluje a stabilizuje pokožku, ktorá je namáhaná obuvou a odevom (napr. kompresné pančuchy) a zabraňuje jej vysychaniu.
Pomocou produktov ProntoMan® sa aj vy chránite pred zárodkami nožných a nechtových plesní, obzvlášť po návštevách bazénov a sauny.

Prejsť do e-shopu

ProntoMed®

Pripravujeme...

Produkty ProntoMed® si môžete zakúpiť cez náš E-SHOP.

Kliknite pre viac info

ProntoLind®

Pripravujeme...

Produkty ProntoLind® si môžete zakúpiť cez náš E-SHOP.

Kliknite pre viac info

B/S Spange®

B/S Spange špona ( B/S špona ) je osvedčená terapia pre šetrné ošetrenie zarastených nechtov pomocou nalepenia plastovej špony, ktorú vynaliezol v roku 1987 Bernd Stolz.Vďaka výbornej technológii a stálemu vedeckému vývoju B/S Spange špony sú dlhé roky lídrom a absolútnou špičkou na trhu.

Prejsť do e-shopu.