Spoločnosť Schumann & Berthold - vznikla v roku 1996.

Spoločnosť je rozdelená na dve „obchodné skupiny „ :

Schumann Medical Pedicure

to je predovšetkým vysoko odborná dlhoročná pedikérska prax podporená zastupovaním a predajom špičkových produktov renomovaných spoločností Ionto Health & Beauty GmbH ( SUDA ), Bernd Stolz GmbH ( B/S Spange ) a predovšetkým Prontomed GmbH ( Prontoman, ProntoLind,ProntoCare ). Prevádzkujeme aj vlastný salón pedikúry manikúry s obchodnou značkou "Beauty4You" ( B4Y ) www.beauty4you.sk , kde popri klasickej dennej starostlivosti o krásne ruky, nechty a zdravé nohy našich zákazníkov usporadúvame aj rôzne pracovné workshopy, prezentácie nových produktov ako aj doškoľovacie semináre. Predaj najkvalitnejších produktov, starostlivosť a poradenstvo s radami „človeka priamo od fachu - priamo z dennodennej praxe“ je našou hlavnou výhodou a porovnanie s klasickými predajcami a dealermi je prakticky nemožné. Pre vysokú profesionálnu a odbornú pomoc, poradenstvo, kolegiálny a ľudský prístup sa k nám naši verní zákazníci radi vracajú , čo nás ako lídra na trhu odbornej pedikúry a starostlivosti o ruky nesmierne teší, ale samozrejme aj zaväzuje .

Berthold Creative

poradenská činnosť v oblasti marketingu, obchodu a reklamy, masmediálna podpora kreatívnych projektov,organizovanie odborných seminárov, kurzov, školení, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, realitná činnosť. www.berthold-creative.sk

  • o-nas-schumann.jpg

    o-nas-schumann.jpg

  • schumann1.jpg

    schumann1.jpg

  • schumann2.jpg

    schumann2.jpg

Profesionalita na prvom mieste
Len profesionál, ktorý sa neustále vzdeláva a zdokonaľuje, môže poskytovať kvalitné služby.

Organizujeme praktické workshopy a prezentácie výrobkov, ktoré na Slovensku zastupujeme

Organizujeme kurzy, školenia a semináre, kultúrne a umelecké podujatia..

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti pedikúry a obchodného marketingu.

Medicinálna pedikúra
Medicinálna suchá pedikúra je ošetrenie nôh na sucho bez namáčania pomocou prístroja: vysoko otáčkovej frézky. Výhodou suchej medicinálnej pedikúry je absulutne citlivý spôsob ošetrovania bez rizika poranenia chodidla a nechtov.

 
Gélová modeláž nechtov
Prirodzené nechty sú ľahko zraniteľné, často sa štiepia sú a lámavé. Komplexným riešením problémov s nechtami je modelácia umelých nechtov, ktoré zbavia dámy starosti o nechty. Gelová modeláž zvyšuje trvácnosť farebných lakov.
 

Manikúra - Gel Lac
Lakovanie gél lakom je šetrná úprava prírodných nechtov a ideálne riešenie pre dámy, ktoré potrebujú permanentnú manikúru na vlastných nechtoch.
Emília Schubert
Profesionálny pedikér, manikér, odborný konzultant a školiteľ
Robím prácu čo ma napĺňa – nie je nič krajšie ako vidieť spokojného zákazníka, ktorému ste výrazným spôsobom pomohli od bolesti - či už od zarastených nechtov, s mykotickými nohami, alebo s odstránením kurieho oka. Je super pre profesionála , keď Vám kolegyne vyjadrujú rešpekt a uznanie , keď ste ich niečo nové naučili, nezištne kolegiálne poradili na školeniach a workshopoch ☺.Som rada, že sa nám ako firme podarilo úspešne uviesťdo praxe produkty, ktoré výrazným spôsobom uľahčujú prácu profesionálnym pedikérkam, ale hlavne pomôžu ľuďom pri odstránení ich starostí s problémovými nohami prostredníctvom partnerských odborných salónov nielen tu na Slovensku, ale aj v Českej republike.